مدیرعامل سازمان املاک و اموال شهرداری کرمان:

رفع مشکل شهرک صنعتی، نیازمند همکاری نهادهای دیگر است

 

مدیرعامل سازمان املاک و اموال شهرداری کرمان با بیان این که شهرک صنعتی از ابتدا کاربری مسکونی نداشته است گفت: طبق قانون شهرداری نمی تواند در زمینی با کاربری صنعتی ورود کرده و خدمات دهد و رفع این مشکل، نیازمند همکاری نهادهای دیگر نیز میباشد.

مهندس رضا دادگرپور با بیان این که طبق دو مرتبه آگهی تملک در سال 65، سند سه پلاک ثبتی موجود در این منطقه به نام شهرداری تنظیم می شود افزود: بخشی از زمین مذکور در سال 69 با تایید استاندار وقت به قائم مقامی شورای شهر با کاربری صنعتی به اجاره مشاغل مزاحم درآمد.

وی با بیان این که خرید و فروش زمین در این شهرک به استعلام از شهرداری نیاز داشته ودارد اظهار داشت: اما افراد بدون اخذاستعلام خرید و فروش انجام داده وهمچنین بدون اخذ مجوزهای لازم ، ملک شهرداری را تقسیم کرده و خرید و فروش می کنند.

دادگرپور با اشاره به تشکیل سازمان املاک و اموال شهرداری در اواخر سال83 تاکید کرد: سازمان طی فراخوانی اعلام نموده است که مستاجرین شهرداری جهت تعیین و تکلیف به سازمان املاک مراجعه نمایند .

وی تصریح کرد: شهرداری برای ساخت و سازهای  منطبق با طرح تفضیلی وضوابط شهرسازی،آماده هرگونه همکاری برابر با قوانین ومقررات میباشد. مدیرعامل سازمان املاک و اموال شهرداری وظیفه ذاتی این سازمان را حراست از املاک شهرداری عنوان و خاطرنشان کرد: اما شهرداری به همه شهروندان خدمات ارائه می دهد. دادگرپور با بیان کرد شهرداری تا زمانی که مردم حقوق این نهاد خدماتی را به رسمیت بشناسند در کنار شهروندان کرمانی است.

 

معرفی مدیر عامل

مدیر عامل سازمان اموال و املاک
مهندس رضا دادگر پور

ورود کاربران

حاضرین در سایت

ما 7 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

Go to top