مدیرعامل سازمان اموال و املاک خبر داد:

امتداد بولوار پزشک تا بولوار حجاج

مدیرعامل سازمان اموال و املاک شهرداری کرمان اظهار کرد: به زودي انتهاي بولوار پزشک تا بولوار حجاج، به صورت موازي با بولوار جمهوري امتداد پيدا خواهد کرد.

 مهندس رضا دادگرپور در خصوص بازگشايي معابر شهري گفت: در سال 94در بحث آزادسازي و بازگشايي معابر شهري، اقدامات مثبتی صورت گرفت؛ به طور مثال پروژهی احداث امتداد بولوار پزشک تا بولوار حجاج با یک مورد تصرف غیر قانونی در مسیر پروژه، متوقف شده بود که با ورود سازمان و طی فرایند قانونی رفع تصرف از زمین متعلق به شهرداری، مسير باز شده است.

وی افزود: با رفع تصرف صورت گرفته به زودي انتهاي بولوار پزشک تا بولوار حجاج، به صورت موازي با بولوار جمهوري امتداد پيدا خواهد کرد.

دادگرپور تصریح کرد: مورد ديگر تعامل با آموزش و پرورش استان است که لازم ميدانم در این فرصت پیش آمده، از مديران آموزش و پرورش به جهت همکاري سازنده با شهرداري تشکر کنم.

مدیرعامل سازمان اموال و املاک شهرداری گفت: در پروژه یاد شده، محور واقع در ضلع غربي بيمارستان باهنر، حدفاصل خيابان سپه و خيابان وحشي بافقي تعريض شده و در حال حاضر مورد استفادهي همشهريان محترم قرار گرفته است.

دادگرپور با بیان اینکه تملک سوم در خيابان پروين اعتصامي و در بخش شرقي خيابان کوچهشماره 2 صورت گرفته، افزود: با تخريب این ملک، مسير بازشده و پس از بازگشايي، در تسهيل عبور و مرور اين خيابان نقش مثبتي خواهد داشت.

وی با تاکید بر اینکه امسال نیز بحث آزادسازي مسير را در خيابان مدرس با تعامل با آموزش و پرورش خواهيم داشت، خاطرنشان کرد: همچنين در بولوار جهاد کوچهي شماره 31، مقدمات لازم براي تملک انجام شده و امید می رود این پروژه در سال جاری به سرانجام برسد.

 

معرفی مدیر عامل

مدیر عامل سازمان اموال و املاک
مهندس رضا دادگر پور

ورود کاربران

حاضرین در سایت

ما 41 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

Go to top